• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Руби Буканер Пиратски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Жени плус 18-20

Руби Буканер Пиратски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Жени плус 18-20

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Руби Е една симпатична карибите swashbuckler Овој Ноќта на Вештерките Во Buccaneer Пиратски Ноќта на Вештерките Костим. Вклучува пиратски фустан за да ве направи најкул пират на вашата омилена забава За Ноќта на Вештерките. Пиратскиот костим Буканер и треба да се купат одделно. Осигурајте се да се издвоите од толпата во нешто што е забавно и флертувачко. Овој костим доаѓа во возрасни женски плус големини. Изработен е од 100 проценти полиестер за удобно носење. Костим за Пиратски Ноќта На Вештерките на руби : костимот за пиратски возрасни го вклучува фустанот. Капа, меч, чорапи и чевли не се вклучени. Ткаенина : 100 Проценти полиестер. Грижа : рачно миење ладна вода; без белило; сува рамна. Достапно во возрасни Жени плус големина 18-20. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ