• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
1. Кт Круша Облик Лондон Сини Топаз Обетки Во 14к Жолто Злато

1. Кт Круша Облик Лондон Сини Топаз Обетки Во 14к Жолто Злато

 
DEN 447.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Облечете го вашиот изглед со овие обетки од 14к Жолто Злато природен Лондонски Син Топаз. Овие сини Обетки Со Топаз се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на круша, Овие Обетки Со Топаз во форма На Круша се деликатно изработени Во Жолто Злато. Металот Од 14к Жолто Злато нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие обетки за жени прават прекрасен подарок. 1.54 кт Круша Облик Лондон Сина Топаз Обетки Во 14к Жолто Злато 1.54 Кт Вкупна тежина Топаз. Круша Облик Природен Лондон Сини Топаз. Обетки со обетки поставени ВО 14к Жолто Злато. Сина боја скапоцен камен. Ноември раѓање камен. Скапоцените камења се 7 х 5мм со Поставување На Наклон. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ