• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кендал + Кајли Женска Аналогна Црна Бела Змија Стп Гледајте Подарок Сет

Кендал + Кајли Женска Аналогна Црна Бела Змија Стп Гледајте Подарок Сет

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сетот за часовници и накит на кендал + кајли е совршен додаток за да додадете сјај на секоја облека. Часовникот," Л " приврзок ѓердан " Л " хуги обетки имаат луксузен асфалт со јасен кристален камен. Часовникот може да се носи сам или заедно со комплетот скапоцени камења. Движење : Кварц. Случај : Тркалезен сјаен вооружен метал; 38мм. Ремен : Црна бела змија СТП со затворач за тока; прибл. прилагодлива должина : 229мм. Бирање : вооружен метален сончев зрак, 30мм. комплетот За Подароци вклучува часовник, ѓердан и комплет обетки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ