• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ролингс Возрасни Работни Коњ Вата Ракавици

Ролингс Возрасни Работни Коњ Вата Ракавици

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Ракавицата За вата Од Серијата Workhors е најпопуларниот дизајн На Rawlings. Оваа ракавица се одликува со издржлива кожа за третман На масло, која обезбедува подобар стисок и помеко чувство. Оваа ракавица за вата, исто така, располага со Ексклузивен Систем за Динамично Вклопување, кој обезбедува подобра удобност и поголема флексија и чувство на чинијата. Ролингс Дура-Плус Палма Рампа дава понуди дополнителна заштита во дланката. Работниот Коњ е опремен и со двојно плетени спандекс пофини шипки и армирано еластично затворање на зглобот. Ролингс Возрасни Работни Коњ Вата Ракавици Кралската СМЛ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ