• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Навистина Мек Секојдневен Хотел Граница Сив Крал Микрофибер Јорган Сет

Навистина Мек Секојдневен Хотел Граница Сив Крал Микрофибер Јорган Сет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие чисти обложени комплети за утешител и јорган во Хотелски стил обезбедуваат класичен луксуз со голема вредност со неверојатна мекост. Лицето и грбот на сите предмети користат Навистина Мека ткаенина направена со пофини предива и специјални техники за перење за да обезбедат најдобри во мекост. Овие предмети се четкаат за дополнителна мекост и доаѓаат Со Европски шамови и 2 украсни перници за да го комплетираат креветот. Револуционерната мекост е она што го добивате со ова секој ден колекција на комплети за јорган. 100% Микрофибер Полиестер. Вклучува шамови, евро шамови и две украсни перници. Лесна Нега, Машина За Перење. Вклучува : 1 капак за јорган со кралска големина 104х90 инчи, 2 шеми за перници 20х36 инчи, 2 европски шеми 26х26 и 2 украсни перници 12х16 и 16х16 инчи. Утешителот за полнење мора да се купи одделно. Лицето и грбот на јорганот се направени од 100% полиестер од микрофибер, ткаена ткаенина од 180 конци. Сите овие предмети се перат во машина; сепак, треба да се внимава да се користи опрема со соодветна големина. Производот е произведен во Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ