• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Војна На Ѕвездите: Мандалориско-Шумски Ѕид Постер, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Мандалориско-Шумски Ѕид Постер, 22.375 34

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Постерот На Ѕидот Мандалориско-Шумски Ѕид е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. ВИСОКОКВАЛИТЕТНОТО УМЕТНИЧКО ПЕЧАТЕЊЕ е подготвено за рамка или може да се закачи на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за туркање или држачи за палецот. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориско-Шумски Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ