• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мелиса и Даг Сончев Лепенка Среќна Шапка Со Широк Раб За Заштита Од Сонце

Мелиса и Даг Сончев Лепенка Среќна Шапка Со Широк Раб За Заштита Од Сонце

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Преполна со боја, оваа издржлива ткаенина капа ќе биде најслатката на плажа или во парк. Носете насмевка на лицето на вашето дете секој ден со оваа среќна капа! Мелиса и Даг Сончев Лепенка Среќен Гиди Шапка Со Широк Обод За Заштита Од Сонце : возраст : 3 до 6 години. Стилска и удобна капа за деца. Широк раб. Шарени сончеви лепенки. Перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ