• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инципио Марокански Дизајн Серија за iPhone 6 6s

Инципио Марокански Дизајн Серија за iPhone 6 6s

 
DEN 399.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Завиткајте го телефонот во шик елеганција Со Серијата Дизајн На Incipio. Проѕирните дизајни нагласени со привлечна метална фолија додаваат стилски талент на вашиот уред додека го одржуваат целосно заштитен од секојдневно абење. Специјално обложени во врвна завршница отпорна на гребење за беспрекорен сјај и долготрајна издржливост, куќиштата Од Серијата Дизајн се совршени за трендсетерката за моден напред. Инципио Марокански Дизајн Серија за i Phone 6/6s случајот за заштита на вашиот уред во движење. Прекрасната боја на чај го збогатува изгледот. Издржливост Отпорна на удари за подобра потпора и употребливост. Дизајниран да се користи со паметен телефон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ