• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ixtreme Boys Ripstop Colorblock Puffer Cout, големини 4-18

Ixtreme Boys Ripstop Colorblock Puffer Cout, големини 4-18

 
DEN 559.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога температурите стануваат екстремни, сметајте на ixtreme за да ја испорачате на крајот пријатна надворешна облека со палто со пуфлек на бојата на Ripstop, држејќи го вашето момче толку удобно колку што е кул цела сезона. Прикачен аспиратор со затворање на велкро. Поштенски фронт. Две странични џебови. Детали за блокирање на бои. Руно-обложена. Тешка тежина. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Puffer Colorlock Puffer за момчиња од Ixtreme.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ