• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Архитектура на градење мостови на градежни мостови на „Ступел индустрии Беј Харбор“, 36), дизајн од Карла Дели

Архитектура на градење мостови на градежни мостови на „Ступел индустрии Беј Харбор“, 36), дизајн од Карла Дели

 
DEN 785.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : вода; Надвор; Соседство; Зграда; Урбан; Вода на вода; Пристаниште; Река; Брег; Мост; Детници; Деца ;. Дизајн од Карла Дели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ