• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, плетено мини фустан со рамо на рамо, големини XS-xxxl

Време и време, плетено мини фустан со рамо на рамо, големини XS-xxxl

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Леснотијата на вашата омилена мета со стилот на sundress. Мини фустанот на времето и Timer's Tie-Barder го одржува вашиот изглед свеж и забавен за сезоната. Лесно опуштено вклопување, со врски со топон на рамената и флертна помрава полите, овој фустан го прави добро изгледа добро. Лизгајте го со страшни сандали и сте поставени за ден на забава. Само на. Материјал : 58% памук/39% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини фустан; 37 ”долг од висока точка на рамото за големина S. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : без ракави; ленти за градник-пријателски ремени со врски со топон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : предна и задна V-вратоврска; Руфл полите. Minи женското врзано мини фустан од време и TRU.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ