• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Карат Т.В. Diamond Classic 14kt Rose Gold Rightan Enragement

Карат Т.В. Diamond Classic 14kt Rose Gold Rightan Enragement

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти нуди неспоредлива убавина и неспоредлив квалитет. Стручно изработен во розово злато, овој класично стилски прстен има неверојатен камен-дијамантски центар за зачудувачки принцеза во традиционален амбиент со четири поени. Помали дијаманти со акцент на принцезата искра по тенок ринг. Поставени во рамки под круната се два тркалезни дијаманти, потпис на колекцијата и симбол на верност и вечна убов. Наменет да искра цел живот, овој прстен плени со дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 1 Карат Т.В. Diamond Classic 14kt Rose Gold Rightage Enragement : Дијамант Тежина : 1 CT. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ