• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Cheers i Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Cheers i Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Cheers I“ Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Silver Frame : Artist : Boary Bakery. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ