• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вудленд креветот близнак над целосен во повеќе бои и конфигурации

Вудленд креветот близнак над целосен во повеќе бои и конфигурации

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Креветот на шумите во шумата има прекрасно детални шини за совпаѓање и крајни панели. Овој кревет е конструиран со употреба на цврсти дрвени предмети. Едноставен, свеж дизајн, убаво собрани панели со челично засилување ги надминува федералните стандарди за сила. Пријателски за деца. Челични завртки и ореви од барел. Без олово, цврста градба на постери, Mortise и Tenon Countery. Душеци поддржани од комплетот за слт од 14 парчиња. Прифаќа до 9 во. душек. Капацитет на тежина : 1000 bs.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ