• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Склоп на вентилаторот на кондензаторот C C.

Склоп на вентилаторот на кондензаторот C C.

 
DEN 1919.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Собранието на вентилаторот на вентилаторот TYC / Genera A / C вклучува мотор за ладење на моторот на моторот на вентилаторот, кои се карактеризираат со врвни лежишта со врвни одделенија и постојани магнети за да се обезбедат најдолги перформанси во најекстремните услови. Дизајните на моторот на вентилаторот за ладење TYC се ставаат преку мноштво тестови, како корозија, влага, вибрации, висока до ниска работа, за да се именуваат на неколку. На TYC/Genra, се искористи секоја можност да се изгради замена на делот што ќе инсталира, изведува и трае, како и делот ОЕ што го заменува. Карактеристики и придобивки : ОЕ квалитетот и функцијата на топката со врвни врски со врвно одделение и постојаните магнети темелно тестирани изведува и трае, како и делот ОЕ што го заменува склопот на вентилаторот на кондензаторот TYC A/C.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ