• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студио за ellвездено дизајн „Сино кит триптих III“ платно уметност

Студио за ellвездено дизајн „Сино кит триптих III“ платно уметност

 
DEN 671.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Студио за ellвездено дизајн „Сино кит Триптих III“ платно уметност. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.Уметник : Stellвезден дизајн Студио Предмет : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderning Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на дел од кит. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ