• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рокфелер врежан аргос виски демантер поставен со очила за кристал сјајник

Рокфелер врежан аргос виски демантер поставен со очила за кристал сјајник

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Виски и цигари се вашите две омилени пороци и сакате да можете да уживате во нив повеќе од кога било. Овој врежан сет за виски за виски има сè што ви треба за да уживате во виски и цигари : десантер, две очила за кристал жлезда, запалка, секач за цигари и дрвена кутија. Decanter ќе го задржи вашето виски свежо бидејќи се наоѓа удобно на вашиот домашен бар или кујнски бројач. Овие исклучителни исечени очила за кристалностарн, се убави, совршени за вкус на вкусно виски истурено од Decanter. Всушност, тие се прецизно обликувани за да го подобрат вкусот на вашето омилено виски, поради што тие се најдобрите очила за дегустација. Полесните и секачите за цигари се и најважни за уживање во омилените стотици. Кутијата и десантерот се врежани со почетно, име, наслов и датум, додека полесни е врежано со една линија на текст. Овој сет за виски за виски е неверојатен подарок за Денот на вineубените или Божиќен подарок за вашиот сопруг или татко. Кутијата мери 12.25 "x 10 " x 5,5 ". The crystal cut Glencairn glasses measure 4.5" x 2.25" x 2.25" and hold 6 ounces. Whiskey decanter set contains one decanter, two crystal Glencairn glasses, a lighter, and a cigar cutter. Amazing Valentine's Day or Christmas gift for your Сопруг или татко. Кутија и Декантер се врежани со почетно, име, титула и датум, додека полесни е врежано со 1 линија на текст. Мерки за дрвена кутија 12.25 "x 10" x 5,5 ". Decanter мери 10,75 "x 5" x 3 "и држи 23 мл, а очилата измерат 4,5" x 2,25 "x 2,25" и држат 6 мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ