• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Moitенска маица и џогерки од Jacеклин, сет, 2-парчиња

Moitенска маица и џогерки од Jacеклин, сет, 2-парчиња

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вратете се и опуштете се во вкупната удобност на дводелниот сет на дводелен салон на lyеклин. Прекрасно меко, овој сет на мета и џогери ве покрива ноќ или ден. Моделот е 5'10 "и носи големина S. вклучува сет со две парчиња пижама. Tee : опуштено вклопување; екипаж; стајлинг на пулвер; кратки ракави. Џоги : стилизирање на влечење; затегната нога. 95% полиестер/5% спандекс . Машинска миење. Увезена. Loungeенска маица и џогери салон поставени од lyаклин.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ