• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум обложен со родолит гарнет извртен вечен прстен

Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум обложен со родолит гарнет извртен вечен прстен

 
DEN 442.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Осветлете ја секоја облека со пристапување со овој едноставен и елегантен изопачен прстен за вечност. Декорирани со блескави постави од 1,5 мм тркалезни камења од родолит гарнет, овој црн сребрен прстен од црниот родиум ќе биде совршен за секоја пригода. Достапно во големината на прстот 8, овој елегантен прстен ќе биде одличен за секојдневно носење и скапоцен камен тежи 0,9 CTTW и ширина на опсегот е 2мм. Метална тежина : 2,16 Грамсверија Тип : Фридинг Стил : Извиткана вечност Рингердер : Womenените еметал : Стерлинг Сребрена Метална боја : Бела лента ширина : 2mmring Големина : 8solidgemstone Детали : Тип : Родолит Гарнетколор : Red Shape : Round Size : 1.5mmweight : 0,9 Cttwquantity : 30 Jewelry Setting : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за безбедност или подароци. Тајланд Стерлинг Сребрена, родиум-позлатена, цврста, скапоцен камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ