• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пенка+опрема Неопрен материјал, држач за санитатор за раце, розова

Пенка+опрема Неопрен материјал, држач за санитатор за раце, розова

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пенка+опрема за полнење на шише и држач за санитација на рацете, розова : Пополнување на шише и држач за полнење на рацете за полнење на рацете. Користете го празното шише за да го пополните вашиот најпосакуван санитатор за рака. Шише за санитација лесно и безбедно се вклопува во држачот на неопренот. Вклучениот клип на сопственикот е совршен за приложување на ранец или чанта. Достапно по ваш избор на дизајн. Вклучува празно и пополнување 1 шише со унца со течности, 1 држач и 1 клип.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ