• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Благородна куќа Kmya Декоративна перница за фрлање, 12 20

Благородна куќа Kmya Декоративна перница за фрлање, 12 20

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа перница е 20 ”l x 12” w x 4 ”H. Овој силен, но флексибилен материјал, исто така, обезбедува зголемена издржливост и издржливост на вашата перница. Состав на ткаенина : 100% полиестер.Дајте му на вашиот базен за седење или софа за внатрешна удобност и боја со нашиот сет за перници за фрлање на правоаголна форма. Препорачуваме да ја исчистите оваа ставка или да се исчисти да се исчисти за да се продолжи животниот век на овој производ. Материјал : ткаенина отпорна на вода. Ткаенина отпорна на вода : Покриена со материјал за ткаенини отпорни на вода, оваа перница за фрлање е совршена за употреба на базенот. Не е потребно собрание. Ова доаѓа како збир од два. ќе сакате колку вашиот простор на отворено може да се трансформира со овој едноставен додаток. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Полипропилен памук : Нашите перници се полнети со полипропилен памук за кадифен, но сепак поддржувачко полнење. Отстранливи капаци со скриени патенти за безбедност : можете лесно да го отстраните капакот на перницата за целите на чистење по долг период на употреба. Само користете ги безбедносните патенти за деца за да ја разоткриете кожата и да го извадите внатрешното полнење. Со својата покривка отпорна на вода, оваа перница е совршена за да легнува надвор во тие топли летни денови. Ве молиме, не се потопувате во вода. Забележете дека оваа перница е отпорна на вода и не е водоотпорна. Боја на ткаенина : Зелена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ