• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, женски високи издигнати половини 30 Исеамски плетени панталони

Време и време, женски високи издигнати половини 30 Исеамски плетени панталони

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие панталони за пикања од време и TRU се вашите нови омилени основи. Со пријатна половината за влечење и длабоки предни џебови, тие имаат сè што барате. Исклучиво на. Материјал : 80% памук/19% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Подигање и инсејм : високи; 30 ”inseam. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 длабок предниот џеб; 2 џебови за грб. Карактеристики : Еластична половината со вратоврска за влечење. Панталони за влечење за жени од време и Тру.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ