• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Засекогаш колекционерски NCAA вистински грд џемпер Гном, Универзитет во Кентаки Вајлдс

Засекогаш колекционерски NCAA вистински грд џемпер Гном, Универзитет во Кентаки Вајлдс

 
DEN 703.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Гном со грда џемпер за да одговара на вашиот! Овој гном што носи џемпер има грд дизајн кој ќе се истакне на ден на игра или кој било ден за тоа прашање! Направено од лесен PCV овој GNOME е висок приближно 11 инчи и е официјално лиценциран. Засекогаш колекционерско работење NCAA вистински грд џемпер Гном, Универзитет во Кентаки Вајлдс : Официјално лиценциран. Гном со грда џемпер. Тимски бои. Материјал : ПВЦ. Стои 11 "високи. Одлично за ден на играта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ