• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Емоџи - Среќен wallиден постер, 22.375 34

Емоџи - Среќен wallиден постер, 22.375 34

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој тренд на меѓународни емоции - Среќен wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни емоции - Среќен wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ