• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сребрени држачи за порибување на bellвонче, сет од 2

Сребрени држачи за порибување на bellвонче, сет од 2

 
DEN 217.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако ги сакате вашите ingвончиња од ingингл, тогаш не заборавајте да ingингл до овие држачи за порибување на ingингл Бел. Дизајнирани исто како и sвончињата на ирвасите на Дедо Мраз, овие сопственици на порибување на ingингл Sвона не само што се справуваат со многу важната работа за одржување на вашето порибување безбедно, исправено и целосно полнети од пети до глужд со леснотија, туку и додајте и комплементарно парче во вашиот дом со теми за одмор декор. Тие едноставно се стегаат на вашиот камин мантил и потоа се држат на порибување со помош на нивните зависни краеви. Безвременското боење им олеснува на овие држачи да се вклопуваат во неутрални шеми за бои на празникот во вашиот дом или да го одржуваат мирот во дом исполнет со нијанси на црвени, зеленили, белци и блуз. Возбудете се за полнење чорапи и чувајте ги како што треба, каде што треба да дојдат Божиќно утро со овие носители на порибување на ingингл Бел. Одмори за празници ingингл bellвонче за порибување, сребро. Пакет од 2 сопственици на порибување за порибување. Секој држач има 2 silversвона од сребрена џингла. Мешавини без напор на кој било украс за дома и зимски предели во затворен простор. Носителот е направен од цврсти метални материјали кои обезбедуваат вашето порибување да остане исправено бидејќи станува поцелосно и поцелосно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ