• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Cоферис чорапи девојки колено високи кабелски плетени чорапи 2-пакувања, големини XS-M

Cоферис чорапи девојки колено високи кабелски плетени чорапи 2-пакувања, големини XS-M

 
DEN 170.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Shopеферис чорапи девојки хулахопки 2 пакувачки кабелски плетен образец се совршени за мали девојчиња и големи девојки! Овие хулахопки се карактеризираат со плетено кабелска шема, класични модни новини, комфорни половината и мешавина од богата со памук. Совршен за училишна униформа, фустан, празници, игра и секој ден. Плетена кабелска шема во класични модни новини за новини. Меша мешавина од богата памук за цел ден удобност. Еластична комфорна лента за удобност овозможува оптимален престој и вклопување. Совршен за училиште, облекување, празници и секој ден. 70% памук, 27% најлон, 3% спандекс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ