• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Специјализирани пијалоци за кафе „Ступел индустрии“ гроздобер типографија, 40, дизајн со букви и наредени

Специјализирани пијалоци за кафе „Ступел индустрии“ гроздобер типографија, 40, дизајн со букви и наредени

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн со букви и наредени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ