• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Озарк патека за прилагодливи сандали за прилагодливи на глуждот на глуждот

Озарк патека за прилагодливи сандали за прилагодливи на глуждот на глуждот

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за авантура? Машката авантура на Озарк Траил е совршен за еден ден поминато на отворено! Дизајнирано со контурирана нога, оваа сандала обезбедува мека и флексибилна основа која е удобна за влегување. Меките ленти за ПВЦ се лесно прилагодливи со затворање на кука и јамка за одлично вклопување и лесно искуство со облекување. Овој стил е 100% водоотпорен, така што може да се носи на кој било вид на терен или дури и од плажа или базен. Земете пар и започнете ја вашата авантура денес! Прилагодлив горен. Мала тежина. Лесно вклучено/исклучено. Флексибилна надворешна плоча.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ