• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Слоевит октопод корал ботанички животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Слоевит октопод корал ботанички животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметнички дела се однесуваат на : морски животи, животни, октопод, безрбетници, подводни, водни, водни, водни, водни, водни, водни, водни, водни , Корал. Дизајн од Ерика Кристофер. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ