• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сора домашна морнарица и бел геометриски сет на отворено во затворен простор, Бристол

Сора домашна морнарица и бел геометриски сет на отворено во затворен простор, Бристол

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете вкусен современ изглед на простори за внатрешен двор со оваа геометриска тематска перница за столици. Моделот што привлекува очи го зајакнува изгледот на покритието на ткаенината што обезбедува важна заштита од оштетување на сонцето и водата што предизвикува бледнее и мувла. Приложените врски ја обезбедуваат перницата на седиштето на столот за да избегнете менување и паѓање. Пополнување на чиста рециклирана пена обезбедува врвна удобност и издржливост. Оваа перница на стол носи интригантен и украсен изглед на поставките на отворено, а исто така служи како внатрешна перница по потреба. Оваа ткаенина на отворено со високи перформанси е избледена, отпорна на дамки и мувла. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа надворешна ткаенина комбинира издржливост на отворено со мекост во затворен простор. Еко-пријателското полнење е 100% рециклиран полиестер. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува две (2) перничиња за столици. Обвивките за перници можат да се отстранат за лесно чистење. Мебел не е вклучен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ