• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесни улични пумпи за пета од Триса

Лесни улични пумпи за пета од Триса

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте изјава со Триса по лесна улица. Современа ранда на пета и засилена пети ја прават оваа асиметрична пумпа за празнење софистициран стил што можете да го носите за да ја облечете вашата омилена облека. Помошната лента за грб и токлата ја обезбедува прилагодливоста за прилагодено вклопување. Подлогата потпетица до пети ќе понуди удобност што ја посакувате. Лесна надворешна плоча. Класична потпетица за фустани со современ ранд. Засилена лента за грб и засилена тока за прилагодено вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ