• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Кали цвеќиња платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Кали цвеќиња платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Каликс цветни“ платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ