• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Црвени Вашингтон Капиталс Исчисти Прилагодлива Шапка-ОСФА

Машки Црвени Вашингтон Капиталс Исчисти Прилагодлива Шапка-ОСФА

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Извикајте ја вашата лојалност кон Главните Градови На Вашингтон со фаќање На Оваа капа За Прилагодување На Чистењето од '47. Оваа капа содржи јасна Графика На Вашингтон Капиталс извезена на круната, како и дизајн што ќе сакате да го спортувате каде и да одите. Ставете ја оваа капа за да им покажете на сите дека вашата посветеност на тимот не може да се победи. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Неструктурирано опуштено вклопување. Ниска круна. Прилагодлив ремен за ткаенина со брава за прицврстување. Увезени. Една големина најмногу одговара. Везена графика со подигнати детали. Бренд : '47. Закривена сметка. Површина перат. Материјал : 100% Памук. Ткаени клип таг. Шест панели со дупчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ