• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бријана Складирање Спална Соба Во Собата Со Библиотека Насловот Црна

Бријана Складирање Спална Соба Во Собата Со Библиотека Насловот Црна

 
DEN 5759.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Од колекцијата Брајана доаѓа овој мазен, преоден стил 5-парче спална соба поставена за главната спална соба. Згодниот кревет за складирање нуди функција во форма на фиоки за извлекување во главата и подножјето и две паѓачки фиоки од двете страни. Градите, ноќната маса и комодата се конструирани со многу фиоки со предни рабови со комори и четкани хромирани копчиња, овозможувајќи доволно простор за складирање со дополнителна стилска. Правото, чисто правоаголно огледало лесно се вклопува на величествената комода завршете го комплетот. Целиот комплет е завршен во безвременска црна боја која сигурно ќе одговара на секој домашен декор. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода, еден (1) огледало и еден (1) граден кош. Преоден дизајн со димензионален талент во богата црна завршница за безвременски ефект. Креветот за складирање на платформа има четири фиоки за подножје со две паѓачки врати од секоја страна за да создаде обилни опции за складирање. Насловот на библиотеката има четири фиоки и централна полица. Парчињата на куќиштето имаат закосени фиоки со контрастни четкани хромирани копчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ