• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Канцелариски Материјали Лента Електрична Паста 125мл Изолациски Водоотпорен Брзо Сушење-Доказ И Алатки Дома Подобрување Прибор За Пишување

Канцелариски Материјали Лента Електрична Паста 125мл Изолациски Водоотпорен Брзо Сушење-Доказ И Алатки Дома Подобрување Прибор

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Повеќенаменските Мазни перформанси може да се применат на сите видови жици од автомобили до чамци и дома. Обезбедување На Квалитет, Безбедност И Безопасност, Преносливост Може Да Се Носат Наоколу.Изолациона Електрична Лента Паста Водоотпорна Ув-Доказ И Брзо Сушење 125мл Карактеристики : Течна Електрична Лента е воздушно сушена, синтетичка гумена обвивка што може да се четка и покажува одлична влага, киселина, алкална, абразија и диелектрична отпорност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ