• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ајомет Графички Дуксери За Мажи Машка Мода Рекреација Спорт Фитнес Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Т Графички Качулка Пуловер Блузи, С-3ХЛ

Ајомет Графички Дуксери За Мажи Машка Мода Рекреација Спорт Фитнес Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Т Графички Качулка Пуловер

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Графички Дуксери За Мажи Машка Мода Слободно Време Спорт Фитнес Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Т Графички Дуксери Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи . Повод : Секојдневно и спорт. Стил : Секојдневен и краток. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Долго. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Маици Дуксери Графички Дуксер Бел Патент Качулка Поштенски Дуксер Машки Дуксери За Мажи Материјали : памук и Полиестер. Направено Од Лесна И Супер Пријатна Ткаенина, Мека И Пријателска За Кожата,Ве Одржува Топло Во Fall И Зима. Блок Во Боја/Цврсти/Графички Дуксери За Мажи : Обични Врвови За Пуловер За Мажи, Долг Ракав,Блок Во Боја, Основна Цврста Боја, Тркалезно Деколте,Голем Џеб Од Кенгур Може Да Ги Загрее Рацете Или Да Чува Предмети За Време На Движењето;Ребрести Полите И Манжетните,Зимска Облека,Лабав Стил На Вклопување,Врвови За Пуловер За Мажи,Дуксери За Мажи. Лесно Се Совпаѓа : Овој Врв Е Погоден За Совпаѓање Со Многу Видови Облека, Како Што Се Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони, Јога Панталони, Палто, Јакни, Патики, Чизми За Секојдневен Изглед Во Fall И Зима. Повод : Совршен За Носење Секојдневно За Супер Изглед. Совршен За Секојдневен, Работа, Секојдневно Носење, Улица, Датум, Патување, Шопинг, Одмор, Одмор. Препорака за перење : Миење Раце И Миење Машини Ладно, Не Избелувајте. Лесно За Перење, Без Намалување, Пилинг Или Избледување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ