• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бари Есприт Мат Писка-Бб Кларинет

Бари Есприт Мат Писка-Бб Кларинет

 
DEN 1535.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Изработен од издржлив тврд композит Обезбедува богат, живописен тон Лесен одговор За Почетни ембушури Вредност цена за учениците и училишните програми Достапни Со или без капа И лигатура Достапна Во бб кларинет, бас кларинет, сопран сакс, алто сакс, тенор сакс и баритон сакс сатен финиш бари Есприт Мат Писка - Бб Кларинет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ