• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памук Дуксер, Боди Или Маица Врвот И Панталони Во Собата, Розова Цветни Бебе, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памук Дуксер, Боди Или Маица Врвот И Панталони Во Собата, Розова Цветни Бебе, 0-Месеци

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон Бебе дуксер, боди или маичка врвот и панталони е одлична облека за вашето малечко. Направен со 100% памук, нашиот комплет за лајети е оптимален за носење дома или како надворешно носење. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памучна Качулка, Боди Или Маица Врвот И Панталони Сет, Розова Цветни Бебе е одлично бебе и дете најважен во собата за вашето малечко. Комплетот вклучува памучна качулка, боди или маичка и панталони. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ