• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Брада 18Hx33Wx25L Црна Слонова Коска Патио Отоманска Покривка, Бура Мохаве

Брада 18Hx33Wx25L Црна Слонова Коска Патио Отоманска Покривка, Бура Мохаве

 
DEN 428.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата Надворешна Османлиска Покривка обезбедува издржлива заштита за вашиот мебел за внатрешен двор. Дизајнирана да одговара на вашиот двор, оваа колекција доаѓа во црна и слонова коска твид шема со темно сиви цевки и е контурирана за целосно покривање на вашиот двор мебел. Колекцијата mojave со Budge ја комбинира долготрајната издржливост на нашиот машински ткаен полиестер од 600 denier со технологијата Stormblock_ и ув заштита. Со оваа технологија, водата се тркала веднаш од овој капак, земајќи кал, сок од дрвја, нечистотија и измет од птици со неа. Во меѓувреме, нашиот систем за ремени и тока го олеснува прицврстувањето на капакот на нозете на мебелот во дворот за дополнителна безбедност при ветровити временски услови и зашиени отвори за воздух спречуваат кондензација, спречувајќи таложење на ' рѓа, мувла и мувла. Оваа колекција ќе го комплиментира речиси секој постоечки декор на дворот, а сето тоа ќе го продолжи животниот век на вашиот мебел на отворено. Вклучува 7-годишна гаранција. Ова покритие мерки : 25" L x 33" W x 18" H. црно И слонова коска 600 негира полиестер третирани Со Stormblock_ прави капаци водоотпорен. Ултразвучно заварени шевови и контурирани за да одговараат на вашиот мебел за двор. Дамки и ОТПОРНИ НА УВ за заштита на мебелот во дворот во текот на целата година. Вградените отвори за воздух спречуваат мувла и мувла. Зашиените ремени и еластичните рабови обезбедуваат дополнителна безбедност во ветровити услови. Овој капак на Бранови мерки : 25 "L x 33" W x 18 " H.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ