• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Галерија ноар Центарот На Спокејн, Вашингтон Поглед Во Текот На Ноќта Слика Печати На Метал. 36

Галерија ноар Центарот На Спокејн, Вашингтон Поглед Во Текот На Ноќта Слика Печати На Метал. 36

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Згради покрај Реката Спокане ноќе, Во Спокејн, Вашингтон. Оваа фотографија, снимена од Џон Билоус е прикажана на метален принт, кој е изработен преку процес на внесување бои во алуминиум. Парчето е подготвено за закачување, бидејќи има блок за монтирање од 1/2" плови прицврстен на задниот дел од парчето. Димензии : 8 инчи висок х 12 инчи широк, 12 инчи висок х 18 инчи широк, 16 инчи висок х 24 инчи широк, 24 инчи висок х 36 инчи широк. ГАЛЕРИЈАТА НОАР им овозможува на вашиот дом и канцелариски декор да ги илустрираат настаните што ве прават тоа што сте. ГАЛЕРИЈАТА НОАР соработуваше Со Џон Билоус, професионален фотограф на пејзажи со долгогодишно искуство во фотографирање на низа локации, урбани и егзотични, за да изработи колекции, вклучувајќи над 4.000 селекции, опфаќајќи три континенти и 14 земји. Сите селекции На ГАЛЕРИЈАТА НОАР се отпечатени на различни квалитетни медиуми и пристигнуваат подготвени за закачување во низа големини. ГАЛЕРИЈА ноар фотографии сцените ѕидни уметнички компании забораваат, но клиентите секогаш се сеќаваат. Предмет : Фотографија, Пејзажиматеријал : Металстил : Надворешна Уметност : Средна Точна Боја : Повеќебојна : Мулти-Субјект : Фотографија, Пејзажи. Материјал : Метал. Стил : Уметност На Отворено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ