• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
BUIgtTklOP Нема Граници Женски Врвови Дозвола Жени Врвови Краток Ракав V - Вратот Врвови Работна Униформа Свети Патрик Печати Со Џеб Блуза

BUIgtTklOP Нема Граници Женски Врвови Дозвола Жени Врвови Краток Ракав V - Вратот Врвови Работна Униформа Свети Патрик Печати

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

31" - - - - - Должина : 104см/40.43" - - - - - Должина : 99см/38.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овие маици ќе го направат трикот!. Големина : Л - - - - - САД : 8-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-ЕУ : 38-Биста : 94см/37.86" - - - - - Должина : 98см/38.34 " - - - - - Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Големина : ХХХХХЛ- - - - - САД : 18-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-ЕУ : 48-Биста : 112см/44. Големина : ХХХЛ - - - - - САД : 14-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-ЕУ : 44-Биста : 106см/41. Големина : ХХХХЛ - - - - - САД : 16-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-ЕУ : 46-Биста : 110см/43. пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Големина : ХХЛ - - - - - САД : 12-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-ЕУ : 42-Биста : 102см/40.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ