• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Престап Женска Церемонија Скијачка Јакна

Престап Женска Церемонија Скијачка Јакна

 
DEN 1007.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : 100% Полиестершел : Стп Мембранска Ткаенина : Стп Облога, Ткаен Дизајн : Контрастни Детали : Тенок Копче, Монтажна Снежна Кошула, Внатрешна Бура Размавта, Поместена, Снимени Рабови, Заварени Преградиелекологија На Ткаенина : Дише, Водоотпорна, Ветроупорна Лисици : Прилагодлив, Внатрешен Зглоб Заштитен Деколте : Качулка, Стоење Јака-Тип На ракав : Карактеристики На Долги РАКАВИ : АСПИРАТОР што се Одвојува, Џебови Со Патент : 2 Водоотпорни Џебови, Патент, 1 Преден Џеб, Водоотпорност : Контрастен Патент, Полн Патент, Водоотпорен 5000гр/М2/24хрсвотерпорозен Рејтинг : 5000ммхем : Прилагодлив, Кабел За Влечење. ИЗЛЕЗ5817. 100% Полиестер. Престап Жени/Дами Церемонија Ски Јакна. Палто. Зимски Секојдневен. Надворешна облека. Дождовница. Жени. Женски. Бело.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ