• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Панталони Слаби Еднобојни Истегнувања Фитнес Кревање Колкови Активни Панталони Со Целосна Должина

Женски Панталони Слаби Еднобојни Истегнувања Фитнес Кревање Колкови Активни Панталони Со Целосна Должина

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Панталони Слаби Еднобојни Истегнувања Фитнес Кревање Колкови Активни Панталони Со Целосна Должина Карактеристики На Нозете : 1.Путер мек материјал, мат финиш. Доволно густа и сквотот доказ2.Умерена количина на компресија држете с everything на место и обезбедете поддршка 3.Високиот растеглив беспрекорен појас го крие целулитот и нема да се лизне надолу 4.Висок Струк Одговара : половината е добро дизајнирана и ја покрива navel.5.It обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето.Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Панталони Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см/25.98 "Колк : 86см/33.86 " Должина : 95см/37.40". Материјал : изработен Е Од Полиестер, Спандекс. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие панталони вашиот најдобар избор. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. Цврста Боја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ