• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гилисо Женско Лето Секси Пати Печатени Редовни Женски Ракави V Вратот Копче Блуза

Гилисо Женско Лето Секси Пати Печатени Редовни Женски Ракави V Вратот Копче Блуза

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Удобно погодно за различни прилики.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата .Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандексиза : вистинска големина метод на перење : машинско перење, миење раце.Прилика : Дневно, покажете го случајот, сезоната на забави : пролет, лето, aut1 Компјутер жените ја надминуваат големината.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XLx-Large101440114cm/44.88"46cm/18.11"41cm/16.14"72cm/28.35"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 114cm/44.88 "Ракав : 46cm/18.11" Рамо : 41cm/16.14 "Должина : 72cm/28.35" тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ