• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Росфенси Женски Долги Даски Кратки Пливачки Долни Хеланки Танкини Со Висок Струк Шорцеви За Капење Панталони За Пливање, С-ХХХЛ

Росфенси Женски Долги Даски Кратки Пливачки Долни Хеланки Танкини Со Висок Струк Шорцеви За Капење Панталони За Пливање, С-ХХХЛ

 
DEN 172.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Бренд : Росфенси. Долги шорцеви на табла со контрастни странични ленти и покриен-еластичен појас. Карактеристика : Издржливи хеланки за пливање мала тежина и брзо сушење, пријателски за истегнување; должина на Коленото. Создадете шик личен стил со ова стилско дно. Одлично оди со врвен танкини/спортски градник, носете го како секојдневни шорцеви. Долги Одбор шорцеви Појас Костим За Капење Дното Момче Шорцеви Пливање панталони. Совршено одговара со стилски танкини/ танкини/ рашгард/ култура/ врвови. Содржина На Пакетот : Едно Парче Танкини Шорцеви. Функција : Издржливи хеланки за пливање мала тежина и брзо сушење, пријателски за истегнување; должина на Коленото. Материјал : 82%Најлон+18% Спандекс, растеглив и брзо сув. Натпревар : Совршен за совпаѓање со стилски танкини/танкини/рашгард/култура/врвови. Прилики : Пливање, трки, тренинг сурфање, забава на плажа или други активности во вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ