• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кетијх-чн Мажите Плетат Кардигани Цврст Долг Ракав Отворен Преден Долг Кардиган Црвен, 3XL

Кетијх-чн Мажите Плетат Кардигани Цврст Долг Ракав Отворен Преден Долг Кардиган Црвен, 3XL

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Мажите Плетат Кардигани Цврсти Долги Ракави Отворени Предни Долги Кардигани Сезони. Сите сезони. Пол. Машко. Повод : Сите прилики. Стил. Мода. Должина на ракавот. Краток Ракав. Фит. Вистинска големина. Што добиваш? 1 парчиња Машка кардиганизирачка табела : . Големина : М Биста : 88см/34.65" Ракав : 58см/22.83" Должина : 78см/30.71"Големина : Л Биста : 91см/35.83" Ракав : 58см/22.83" Должина : 78см/30.71"Големина : XL Биста : 94см/37.01" Ракав : 59см/23.23" Должина : 78см/30.71"големина : ххл Биста : 97см/38.19" ракав : 59см/23.23" Должина : 80см/31.50"големина : хххл биста : 100см/39.37" ракав : 60см/23.62" Должина : 80см/31.50" карактеристики : машка мода winter зимски џемпер ,лабава ,голема големина ,Мешана боја џемпер ,кардиган јакна,верзија има стил,Модерен дизајн,шик И слободен,елегантен И задебелен,комбинација на мода, уметност И одмор И Удобност. Материјал : материјал, обликувана верзија, не е лесна за брчки, Изработена од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ