• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Отворено Лнд134к Липа Колекција Аква Крем Килим

Отворено Лнд134к Липа Колекција Аква Крем Килим

 
DEN 3359.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Сафавиех Надворешна Лнд134к Колекција На Липа Аква / Крем Килим Убаво декоративен и удобно функционален, овој тепих од внатрешна и надворешна Липа носи трендовски стил во областите за живеење со голем сообраќај. Неговите синтетички предива со долго носење и рамно ткаење со текстура обезбедуваат совршена стилска површина за комплети за седење во двор и јадење. Погодно за миленичиња и деца, овој тепих за лесна нега е исто така добро прилагоден за додавање стил во затворени простории со голем сообраќај, вклучувајќи ја и калта или кујната.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е Помала од 0,25 инчи. Преоден Стил. Шик Геометриска Шема.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ