• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Краток ракав за кратки ракави на мажот за маж на мажјак

Краток ракав за кратки ракави на мажот за маж на мажјак

 
DEN 270.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувствувајте се како да одморите во тропските предели без разлика каде сте во ова копче за кратки ракави од Кафе Луна. Дизајните во форма на L на секоја страна од кошулата имаат аголни, геометриски обрасци за да дадат личност и возбуда на вашиот ден. Јака од точка и опуштено вклопување ви помагаат да се чувствувате секојдневно и удобно, но не грижете се, овој врв е сè уште доволно разноврсен за работа или фенси ноќ надвор. Фабриката на Chambray му дава на овој врв светло, воздушно чувство заедно со мека боја, создавајќи двоен поглед во текот на целиот период. Кафе Луна нуди кошули, шорцеви и панталони инспирирани од островот, кои можат да бидат облечени за настани или да се стилизираат за обични излегувања. Кафе луна машка гуајабера-стил, кошула со кратки ракави со копче надолу со јака од точка. Опуштеното, удобно вклопување е случајно на следното ниво. Деталите за изработка на Chambray произведуваат сложени детали со замолчен изглед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ