• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски дела женски атлетизми меко руно худи

Атлетски дела женски атлетизми меко руно худи

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е сезона на худи! Вашата џемпер со качулка е тука за салата или дома од атлетски дела. Чувството на мекото руно додава удобност и обична свежина. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување; Худ со влечење. Застани. Долги ракави со исечоци од мрежа. Обврски манжетни и полите. 67% рециклиран полиестер/29% модален/4% тело на спандекс; 65% полиестер/35% ројонска постава. Машина за перење. Препорачувајте миење пред да носите. Направено во Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ