• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела Вита Квинби исецка од клин -сандали

Бела Вита Квинби исецка од клин -сандали

 
DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Квинби од Бела Вита е нов пресврт на омилениот клиент. Додадовме нов нов дизајн на Chop Out и ја ажуриравме горната шема, но ви го дадовте истиот одличен модерен летен изглед на вашата омилена конструкција на Деми клин. Висината на клин ви дава малку лифт, но сепак е целосно одење за целодневно носење. Оваа сандала ќе ги задржи нозете да изгледаат совршено полирани за сите ваши топло време авантури. 1,5 "клин -потпетица. Наредена потпетица. Трендовски ласерски исецкајте дизајн. Заден патент за лесно вклучување и исклучување. Истегнете еластична во внатрешноста на Гор за да ви помогнеме со прилагодено вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ